EN TR

E-Posta Pazarlaması

E-Bülten Pazarlaması


E-posta pazarlaması; iş ortaklarınız, üyeleriniz veya potansiyel müşterilerinize haber ve duyurularınızı toplu şekilde ulaştırmanızı sağlayan sistemdir. Web sitenizi ziyaret eden müşterilerinizin e-posta adreslerini toplayıp, bu müşterilerinizi gruplayabilir ve istediğiniz anda, istediğiniz kadarına anında elektronik bülteninizi gönderebilirsiniz.

Göndereceğiniz bülten kampanyanız için hazırlayacağımız email tasarımları ile akılda kalıcı mesajlar verir. Çeşitli Kampanyalar oluşturup, belli aralıklarla müşterilerinizi haberdar edebilirsiniz. Bizden email yazma tasarımı ve yazımı hizmeti de alabilirsiniz.

Hergün onlarca belki yüzlerce e-posta alıyoruz. Mail tasarımlarımızda müşterileriniz için iyice düşünülmüş zengin içeriğe sahip benzersiz E-mail reklamcılığı tasarımlarımız ile şirketizin haberlerinizin ve kampanyalarınızın yayıldığı bir ortam oluşturmakta sizlere yardımcı oluruz.

E-mail Tasarımları


Düz metin olarak gönderdiğiniz bültenlerden çok fazla bir geri dönüş beklemeyin. Bağlantı hızlarının artması ile, tasarım destekli bültenler etkili bir pazarlama stratejisi haline gelmiştir. Profesyonel olarak hazırlanıp müşterilerin beğenisini kazanan tasarımı güzel temalı bültenler, verilen mesajı etkili bir şekilde yerine ulaştırmaktadır.

Elektronik Bülten Sistemi


Websitenize ekleyeceğimiz küçük bir yazılım ile, sitenizi ziyaret eden müşterilerinizin email adreslerini kaydedebilir, kampanya, haber ve duyurularınızı periyodik olarak müşterilerinize gönderebilirsiniz. Sadece belirlediğiniz müşterilerinize bülten yollayabilirsiniz.

E-mail Yazım Hizmeti


Göndereceğiniz bültenlerdeki metinleri yazmak için vaktiniz yok mu? Bırakın biz sizin sizin için yazalım. Email yazma hizmeti sayesinde, haber ve duyurularınızı, kampanyalarınızı Webizasyon sizin için hazırlar.

Web Tasarım

web-tasarim-fiyat-teklifi
E-Bülten
Bizden haberdar olmak için kayıt olabilirsiniz