EN TR

Web Tasarım Blogu





Öncelikle SEO nedir ile başlasak daha yararlı olacak. SEO yani “Search Engine Optimization” kelime anlamı olarak arama motoru optimizasyonu anlamına gelir.Son zamanlarda revaçta olan ve bu kelimenin en önemli özelliği arka sokaklarda kalmış dükkanınızı işlek bir caddeye taşımanızla eş değerdir.

 






mobil-web-tasarimMobil Uyumlu Web Tasarım

 

Kişisel ve kurumsal firmanız için web tasarım çağımızın hızla ilerleyen teknolojisine ayak uydurmak için vazgeçilmezlerden biridir. Masaüstü bilgisayarlar zamanla yerini dizüstü bilgisayarlara bırakıyor. Bu durum seyyar teknoloji kullanımını gün geçtikçe arttırıyor.

 






dijital-trend-2015Başlarda iletişim aracı olarak kullandığımız faks makineleri yerini e-posta’ya bıraktı. E-posta sayesinde dökümanlar dijital olarak daha hızlı gönderilebiliyor. Facebook’un 2004 yılında gelişi, iPad’in 2010 yılında çıkması ve Türkiye’nin hızlı bir şekilde dijitalleşmesi.

 

Akıllı telefonlar, tabletler bizi daha da mobilleştiriyor ve dijitalleştiriyor. 2014 yılında daha hızlı bir şekilde dijilleştik.






Dijital ReklamReklamcılar Derneğinin 2014 ilk 6 aylık raporuna göre dijital reklam alanında büyüme %130 civarına ulaştı. Bu büyümeyi eski rakamlarına göre değerlendirirsek, 2012 yılında toplam 0,421 Milyar TL, 2013 yılında 0,495 Milyar TL ve 2014 yılının ilk 6 ayında ise 0,541 Milyar TL’ye ulaştı. Henüz diğer 6 aylık kısım açıklanmadığına göre dijital reklam harcamaları 2-3 katına ulaşmış olabileceği öngörülüyor.
 






kurumsal web tasarımKurumsal kimliğin en önemli yapı taşlarından birisi şüphesiz kurumsal web tasarımdır. Gerçk ve sanal dünya farktemeksizin, marka imajını belirleyen en önemli faktörler arasında yer alan web tasarım, kurumsal kimliğinizi en iyi yansıtacak şekilde dizayn edilmelidir. Piyasada bulunan bilimum hazır tasarımlar ve temalar imajınızı zedeleyerek kurumsal kimliğinizin markalaşma sürecine olumsuz etki edecektir.

 






magento-google-optimalisatieSEO ile yükselmek sadece kalıcı ve başarılı bir yükselme ile sınırlı kalmaz, aynı zaman da satışlarınızı katlayarak cironuzu da yükseltir. SEO dijital pazarlama dünyasında daha yüksek ziyaretçi kitlesine, müşteriye ve cirolara ulaşmak için es geçilmemesi gereken bir pazarlama yöntemidir. Bu yöntem arama motoru optimizasyonu anlamına gelerek size ulaşılmasını istediğiniz belirli anahtar kelimelerde ilk sıralara taşıyarak yüksek ziyaretçi trafiği elde etmenizi sağlar. Bu ziyaretçi trafiği size kazanç olarak dönüş sağlar.






web-site-tasarimiKurumsal kimliğin en önemli yapı taşlarından biri olan web tasarım hizmeti ile dünyalara açılabileceğinizi biliyormusunuz ? Artık günümüzün değişmez pazarlama faaliyetlerinden birisi olarak gösterilen dijital pazarlama faaliyetlerini aktif olarak kullanmak gerekmektedir. Dünya üzerinde internet kullanımına baktığımızda neredeyse iki kişiden birisi interneti aktif olarak kullanmakta olduğunu görmekteyiz. Özellikle facebook kullanıcı sayısı Türkiye üzerinde %80 civarındadır. Dijital pazarlama faaliyetlerinde web tasarım ile sosyal medya değişmez bir ikili olmuştur.






kurumsal-kimlikİnsan hayatında güven her zaman aranılan bir faktördür. Bir işe başlamadan, yeni bir ortamda her zaman aranan şeydir güven. Bu kurumsal kimlik noktasında da büyük önem taşımaktadır. Bir şirket bir adım atmadan önce müşterilerini düşünmeli ve marka olma hakkında bilgi edinmelidir.Kurumsal kimliğin markalaşmadaki önemi göz ardı edilemeyecek bir noktadır. Bu konuda birçok danışmanlık hizmeti danışman şirketler tarafından verilmektedir. Marka olmak kurumsal kimliğin sağlamlığı ile oluşur. Müşteriler sizin hakkınızda güvenilir bir alt yapı beklentisinde oldukları için, sizlerin bu konuda kanıtlayıcı olmanız gerekmektedir.






seo-siralama-onemiWeb siteleri günümüzde geniş kitlelere hitap etme, ürün tanıtma, bilgi verme gibi daha birçok nedenden dolayı birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. İnternetin artık her sektörde boy göstermesi nedeniyle firmalar kendilerine bir web site edinmektedir. Bu sitenin kaliteli olup olmaması, iş başarısı açısından fazlasıyla önemlidir. Kaliteli bir web site ile başarı daha kolay ve istenildiği şekilde yakalanabilir.

 






web-site-yazilim-intranet-hbysİnternet insan hayatında önemli bir konumdadır. Birçok iş artık internet üzerinden kolaylıkla halledilebilmektedir. Bu durumun en büyük faydası zamandan tasarruf etmektir. Yapılan birçok iş için gereken vakit ve çaba, internet üzerinden yapıldığı zaman hiçbir kayıp yaşatmaz. İnternet üzerinde görülen web sitelerinin bir de teknik boyutları vardır. Bu boyut da çok önemlidir.





Hızlı Menü

seo-arama-motoru-optimizasyonu-google