EN TR


kurumsal web tasarımKurumsal kimliğin en önemli yapı taşlarından birisi şüphesiz kurumsal web tasarımdır. Gerçk ve sanal dünya farktemeksizin, marka imajını belirleyen en önemli faktörler arasında yer alan web tasarım, kurumsal kimliğinizi en iyi yansıtacak şekilde dizayn edilmelidir. Piyasada bulunan bilimum hazır tasarımlar ve temalar imajınızı zedeleyerek kurumsal kimliğinizin markalaşma sürecine olumsuz etki edecektir.

 

Kurumsal kimliğinizi en iyi yansıtran orjinal tasarımlar, hazır tasarımlara göre her ne kadar yüksek maliyetli gibi görünsede, uzun süreçte bakıldığında marka imajınızı yükseltecek ve kimliğinize değer katacak kadar maliyeti düşük gözükmektedir. Size kazandıracağı prestij ve vizyon açısından markanızın değerini yükseltecek en büyük yapı taşlarından birisi olduğu kesindir.

 

Kartvizitlerinizde, tanıtım kataloglarınızda vb. materyalleriniz üzerinde kullanacağınız web adresiniz sizi en iyi anlatan ve en iyi tanıtan bir medya aracıdır. Bu aracı kullanırken dikkat etmeniz en önemli kısım içeriğinizin kalitesidir.

 

Kurumsal Web Tasarımın İçeriği

 

1-Logo, Logotype,
2-Kurumsal anlayışa sahip orjinal ve kaliteli web tasarım,
2-Kurumsal bilgiler,
3-Hizmet anlayışınıza uygun resimler,
4-Kaliteli ve özgün içerik,
5-Adres, telefon vb. iletişim bilgileri, kroki.

« | »Hızlı Menü

seo-arama-motoru-optimizasyonu-google