EN TR


web-site-yazilim-intranet-hbysİnternet insan hayatında önemli bir konumdadır. Birçok iş artık internet üzerinden kolaylıkla halledilebilmektedir. Bu durumun en büyük faydası zamandan tasarruf etmektir. Yapılan birçok iş için gereken vakit ve çaba, internet üzerinden yapıldığı zaman hiçbir kayıp yaşatmaz. İnternet üzerinde görülen web sitelerinin bir de teknik boyutları vardır. Bu boyut da çok önemlidir.

Web tabanlı yazılımlar neden önemlidir diye düşünecek olduğumuzda sağlanan birçok yarar ile karşı karşıya kalıyoruz. Örneğin web tabanlı bir yazılım için bilgisayarımıza bir CD takmamıza gerek kalmıyor. Yani yükleme derdini bir kenara bırakıyoruz.Aynı zamanda sürekli güncellenen uygulamaların peşine düşmemize de gerek kalmıyor. Maliyetten de fazlasıyla kâr ediliyor. Kısa sürelerde büyük iletişimler gerçekleşiyor. Artık herkes internet üzerinden istediği faaliyeti kolaylıkla gerçekleştirebiliyor.

 

Sadece bireysel değil, toplu iletişimlerde de sağlamış olduğu yarar göz ardı edilemeyecek nitelikte oluyor. Aynı zamanda güvenlik sorunları birçok kişinin kafasına takılan bir detayken, bu sayede güvenliği düşünmeye hiç gerek kalmıyor. Böylelikle web tabanlı yazılım ve özel web projeleri hayatımızda büyük kolaylık sağladığını bir kez daha kanıtlıyor.

« | »Hızlı Menü

seo-arama-motoru-optimizasyonu-google