EN TR

Web Tabanlı Yazılım Uygulamaları

Web Yazılım


Web Yazılımı, web sitesi tamamlandıktan sonra dinamik bir yapıda olması için kullanılır. Kullanıcıların birebir etkileşimli olarak sayfaları kullanabilme imkanı sunar. Kısacası Webizasyon size özel yazılım sunarak, web sitenizi tasarlar.

Web yazılım dendiğinde akla ilk olarak gelen hazır içerik yönetim sistemleridir. Popüler içerik yönetim sistemleri arasında gösterilen ve oldukça çok fazla sayıda kişi ve kurumun kullandığı yazılımların tüm tasarımsal, yazılımsal ve içerik moderasyon hizmetini vermekteyiz. Bu yazılımlar başlıca WordPress, Joomla vb. CMS (içerik yönetim sistemi) sistemlerden oluşmaktadır.

İçerik yönetim sistemi harici web tabanlı yazılımlar isteğe özel olarakta yazılmaktadır. Örneğin; Web tabanlı muhasebe yazılımı, kurum içi intranet yazılımı, crm yazılımları vb. birçok örnek gösterilebilir. İsteğinize özel bir yazılım için detaylı bir görüşme sonrası aldığımız bilgiler ile isteğinize uygun yazılımı belirtilen sürede yazmaktayız. Bu konuda bizim ile iletişime geçerek daha detaylı bilgi alabilir veya ofisimizi ziyaret ederek birebir görüşüp danışabilirsiniz.

WEB YAZILIM ile İŞLERİNİZ DAHA KOLAY


• Web tabanlı yazılım ile işlerinizi online hale getirirsiniz.
• İnteraktif iş yönetimi yapabilirsiniz.
• Ekip çalışmanızı ve projelerinizi internetten yönetebilirsiniz.
• Online CRM programı ile verimli bir çalışma sağlarsınız.
• Web yazılım ile kurum için intranet kullanabilirsiniz.
• Aklınıza gelebilecek bir çok web yazılım projesini gerçekleştirebilirsiniz.


Web Tasarım

web-tasarim-fiyat-teklifi
E-Bülten
Bizden haberdar olmak için kayıt olabilirsiniz